Dywan CANYON 5810 Szary - Sklep Markowe Dywany

Dywan CANYON 5810 Szary

Nowy

Dywan wycofany z produkcji
Dywan CANYON 5810 szary Maroko Angora Hali Nds Kaukas posiada wzór który idealnie komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami gdzie zastosowano surowy beton, trawertyn czy nowojorską czerwoną cegłę by uzyskać efekt  Vintage. Oprócz niezwykłej estetyki dywan ten cechuje absolutnie bezkompromisowa jakość wykonania. Kolekcja CANYON powstała na wzorach znanej już serii dywanów EVEREST i Bohem .

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

249,00 zł

Również płatność za pobraniem w dniu dostawy .
Również płatność za pobraniem w dniu dostawy .

Opis

Czas dostawyod 2 do 4 dni
Koszt dostawyzależy od ilości towarów i wagi zamówienia
Gwarancja :24 miesiące
Technologia produkcji :chenille
Wysokość runa:10 mm
Waga całkowita:3200g/m2
Skład:100% poliester
stylNowoczesne
właściwościOdporny na promienie słoneczne
Gęstość tkania:998 400 punktów na / m2
Kraj produkcji :Turcja
Kształtprostokąt
Podłoże tkania :juta
Konserwacja :szamponowanie

Więcej informacji

Kupując dywan, chcemy aby był nie tylko ładny i w dobrej cenie, ale również trwały. Czy można te wszystkie oczekiwania pogodzić w jednym produkcie?

5810 szary Maroko

Okazuje się że tak. Odpowiedzią dla najbardziej wymagających klientów, dla których liczy się solidność, cena i wygląd jest kolekcja dywanów Canyon z firmy NDS KAUKAS ANGORA HALI .  Kontynuacja udanej serii dywanów EVEREST , BOHEM jednak opatrzona nowymi wzorami oraz nową jakością przędzy która się nie pilinguje jak to ma miejsce w dywanach wełnianych czy z akrylu.

To bardzo ciekawa propozycja, która łączy w sobie ekonomiczną cenę z pierwszorzędną jakością. Akrylowe dywany z roku na rok odnotowują coraz to większą sprzedaż. Wynika to z kilku oczywistych faktów. Ich niewygórowane ceny zachęcają do zakupu.

Po drugie, dywany tego rodzaju odnajdziemy w naprawdę olbrzymim wyborze.

Po trzecie – w porównaniu do dywanów naturalnych, dywany z akrylu naprawdę niewiele się różnią. Są tak samo miłe i delikatne w dotyku, a dodatkowo są znacznie bardziej odporne na plamy. Ich czyszczenie ogranicza się wyłącznie do odkurzania i okresowego szamponowania. Podsumowując, akryl jest jednym z lepszych materiałów, z którego mogą powstawać ładne i niedrogie dywany.

Dywany Canyon

Kolory roku w/g Pantone

Firma, która stworzyła najsłynniejszy system identyfikacji kolorów na świecie, ogłosiła  przewodnie kolory tego roku Są nimi: Serenity oraz i Rose Quartz 
Blady róż i delikatny niebieski wypełnią nas równowagą
i spokojem – gdyż właśnie te cechy według Pantone obrazują i symbolizują wybrane kolory. Producrnci odzieży, farb, mebli szybko dostosowali swoje produkty do aktualnych trendów mody. Oczywiści producenci dywanów również starają się jaknajszybciej dostosować do aktalnej popularności daltego została sworzona nowa kolekcja Dywanów CANYON z nowoczenymi wzorami oraz kolorami.

Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tej samej kategorii: