Dywan NOBILITY wełna - Sklep Markowe Dywany

Dywan NOBILITY wełna

New product

Dywan NOBILITY wełna

Więcej szczegółów

Dostawa już od 22,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
za pobraniem za pobraniem od 2 do 4 dni Za darmo!
Kurier wpłata na konto Kurier wpłata na konto czas doręczenia 48 h Za darmo!
Płatność on-line Dotpay.pl Płatność on-line Dotpay.pl 1- 4 dni robocze Za darmo!

Koszt dostawy liczony jest od ilości i wagi produktów

399,00 zł brutto

  • 120x200cm

Również płatność za pobraniem w dniu dostawy .
Również płatność za pobraniem w dniu dostawy .

Więcej informacji

Gdy spytamy grupę stu osób o to jaki dywan chciały by mieć w domu z pewnością odpowiedzą, że wełniany. Ale czy to na pewno dobra odpowiedź. W wielu przypadkach życie przekonuje, że naszymi myślami rządzą stereotypy, może więc warto to zweryfikować?

                Jednak w tym przypadku stereotyp to nie jest. Dywan wełniany jest najlepszym dywanem jaki możemy wybrać do ozdoby swojego domu. Oczywiście nie jest to tylko ozdoba. Dywan wełniany nie tylko wygląda świetnie, ale jest też n ie mniej funkcjonalny. Nie psuje się szybciej od innych dywanów, ślady użytkowania, chodzenia wychodzą naprawdę późno. Łatwo usuwa się z niego plamy, co czyni dodatkowy atut.

                Oczywiście dywan wełniany nie jest wolny od wad. Posiada jedną, ale dość znaczną – cenę. Ta nie jest niska, ale gdy weźmiemy pod uwagę, to co za nią dostajemy – świetny, elegancki wygląd, dużą trwałość i gwarancje, że dywan będzie zdobił nasze pomieszczenie przynajmniej dwadzieścia lat. Wtedy sytuacja nabiera trochę innego wymiaru. Warto dołożyć więcej na początku, niż kupić tandetny dywan, który będziemy często wymieniać, ponadto nie będzie on dobrze wyglądał

30 innych produktów w tej samej kategorii: