Dywan Agnella AGNUS - Sklep Markowe Dywany

Dywan Agnella AGNUS

New product

Klasyczne dywany często są chętnie kupowane do polskich domów. Od wielu lat przyzwyczailiśmy się po prostu do ich widoku do tego stopnia, że wielu ludzi nie potrafi już sobie bez rozwiązania takiego jak dywany klasyczne wyobrazić swojego domu i niektórych pomieszczeń. 

Dywany Agnella

Dywany BRINTONS AGNELLA

Więcej szczegółów

Wysyłka 2-4 dni

Dostawa już od 28,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
za pobraniem za pobraniem od 2 do 4 dni Za darmo!
Kurier wpłata na konto Kurier wpłata na konto czas doręczenia 48 h Za darmo!
Płatność on-line Dotpay.pl Płatność on-line Dotpay.pl 1- 4 dni robocze Za darmo!

Koszt dostawy liczony jest od ilości i wagi produktów

1 393,00 zł brutto

  • 170x240cm
  • 200x300cm
  • 240x340cm
  • 300x400cm
  • 400x500cm

Również płatność za pobraniem w dniu dostawy .
Również płatność za pobraniem w dniu dostawy .

Opis

Kształtprostokąt
Koszt dostawyzależy od ilości towarów i wagi zamówienia
Gwarancja :24 miesiące
Technologia produkcji :Wilton tkany maszynowo
Wysokość runa:10 mm
Waga całkowita:3,1 kg / m²
Skład:100% wełny naturalnej niebarwionej
stylTradycyjne
właściwości- wchłania nadmiar wilgoci w pomieszczeniu polepszając jego warunki klimatyczne;
Gęstość tkania:614 000 punktów na m2
Kraj produkcji :Polska
Podłoże tkania :juta
Certyfikaty :Woolmark
CertyfikatPaństwowego Zakładu Higieny.

Więcej informacji

             certifikat agella

To niezwykle proste i tanie rozwiązanie dające nam możliwość szybkiego urządzenia swoich podłóg w naszym domu. 

Zdecydowanie wzory klasyczne, które z reguły znajdują się na takich dywanach jak dywany klasyczne są chętnie wybierane. To właśnie znane wszystkim szlaczki do których przyzwyczailiśmy się przez tak wiele lat użytkowania podobnych dywanówDywan często służy jako jedyny element na podłodze, podobnie dzieje się z wykładzinami, ale również wiele osób stosuje je w nieco odmienny sposób przykrywając nimi podłogę z ułożonym parkietem. Dzięki temu parkiet się nie niszczy. Wielu ludzi właśnie do tak praktycznych celów także wykorzystuje dywany klasyczne. To jednak przede wszystkim prostota, styl i elegancja w naszym domu, w dodatku za bardzo niewielkie w stosunku do innych rozwiązań pieniądze. 

- Dywan posiada przyjemne w dotyku gęste i wysokie runo z wełny nowozelandzkiej. 
- Może być przeznaczony do wykładania na schodach oraz do pomieszczeń z meblami na rolkach. 
- Jest odporny na trwałe odgniecenia. 
- Wyrób jest trudno zapalny. 
- Posiada preparację antymolową. 
- Doskonale wytłumia dźwięki w pomieszczeniach. 
- Wchłania nadmiar wilgoci w pomieszczeniu polepszając jego warunki klimatyczne. 
- Posiada atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny.

Fabryka Dywanów Agnella S.A. jest największym i najnowocześniejszym producentem dywanów i wykładzin w Polsce. Produkuje rocznie około 2 mln m2 wyrobów dywanowych, co stanowi ponad 65% całej krajowej produkcji.

Pozycję lidera na polskim rynku zawdzięcza zróżnicowanej ofercie wzorniczej, wysokiej jakości surowcom oraz znaczącym inwestycjom w zakresie technologii. Obecnie może pochwalić się najnowocześniejszym parkiem technologicznym w Europie środkowo-wschodniej. Stosowane przez FD Agnella rozwiązania pozwalają  na stworzenie asortymentu konkurencyjnego w stosunku do zagranicznych wyrobów.

Oferuje zarówno dywany wykonane z naturalnego surowca, jakim jest wełna, jak również z doskonałych materiałów syntetycznych. Przede wszystkim stawi na jakość. Dba o  klientów, dlatego wszystkie  wyroby, zarówno wełniane jak i syntetyczne spełniają najwyższe i najbardziej rygorystyczne normy. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej przędzy oraz technologii są one jednocześnie trwałe i komfortowe w użytkowaniu. 
Należy podkreślić, że wełniane dywany należą do produktów ekologicznych. Nie kumulują kurzu, są antyalergiczne i antybakteryjne, co potwierdzają pozytywne oceny Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie.

Zaletą  produktów FD Agnella jest nie tylko najwyższa jakość użytego surowca, ale także oryginalne wzornictwo. Posiada bardzo szeroki asortyment - ponad 400 różnych wzorów. Projektanci dbają o to by zarówno desenie, jak i kolorystyka dywanów podążały za aktualnymi trendami w aranżacji wnętrz. Oferta Białostockiej Fabryki Dywanów jest nieustannie powiększana i dopasowywana do rosnących oczekiwań klientów.

Fabryka Dywanów Agnella S.A., jako polski producent dywanów i wykładzin, jest obecna na wielu rynkach zagranicznych. Eksportuje ponad połowę naszej produkcji - głównie do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Unii Europejskiej, krajów Europy Wschodniej oraz na Bliski Wschód. Wyposażamy w swe wykładziny obiekty na całym świecie m.in. sieci znanych hoteli Starwood i Marriott, liczne biurowce oraz kasyna Las Vegas. Kolejne sukcesy w kraju oraz za granicą zachęcają nas do ciągłego rozwoju.

Sklep Dywany Agnella sa

Produkty powiązane